Тиждень гри з ЮНІСЕФ

#Асоціація_працівників_дошкільної_освіти

#дошкілля

#дошкільна_освіта.

Заклад дошкільної освіти № 36 загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області з 20 листопада долучився до ТИЖНЯ ГРИ у рамках проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні”. Завдяки організаторам проєкту, Всеукраїнській громадській організації “Асоціація працівників дошкільної освіти” педагоги та вихованці мають чудову нагоду поринути у захопливу подорож світом гри. Вихователі закладу отримали безліч чудових педагогічних знахідок, цікавих ідей, розробок, дидактичних та рухливих ігор, можливість підвищити свій фаховий рівень під час Всеукраїнського марафону з прекрасними спікерами “Фасилітація гри: сучасний вектор”. До тижня гри долучилися всі.

І, головне, дітям подобається!