Тиждень безпеки у ЗДО

У закладі дошкільної освіти № 36 загального розвитку Ужгородської міської ради у період з 1 по 5 квітня 2024 року пройшов тиждень безпеки життєдіяльності.  Освітня робота з дітьми дошкільного віку повинна забезпечити необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення в неї елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Через моделювання різноманітних випадків, відпрацювання алгоритму дій при тій чи іншій небезпеці, проведення бесід, перегляд мультфільмів, організацію рухливих, дидактичних ігор педагоги формують у дітей ціннісне ставлення до власного здоров’я, вміння адекватно реагувати на різноманітні чинники ризику для життя.