Світло Різдвяних свят

Для українців час зимових свят – День Святого Миколая, Різдво Христове, свято Нового року – особливий. Це час родинного тепла і мелодійних колядок, час очікування дива і подарунків. А ще – час світлої надії… Надії на краще майбутнє, на весну, на ПЕРЕМОГУ.

В такі непрості часи хочеться дарувати дітям ще більше позитивних емоцій, приємних сюрпризів, і, звичайно, смаколиків. Тому педагоги закладу старанно готувалися до свят: писали сценарії, розприділяли ролі, підбирали музичний та літературний репертуар, вчили вірші, таночки, колядки, прибирали святково музичну залу, групи, готували сюрпризи. А діти не відставали від своїх наставників – активно вчили вірші для Святого Миколая, вживалися в ролі, колядували, танцювали.

В результаті спільної підготовки вийшли чудові святкові ранки: