Проєктна діяльність

Педагоги закладу продовжують використовувати проєктну діяльність як ефективний метод навчання дітей дошкільного віку, який передбачає розвиток пізнавальних, творчих навичок дітей, сприяє формуванню життєвих компетентностей у вихованців. Робота над проєктами спонукає педагогів бути креативнішими, винахідливішими, що дозволяє робити освітній процес більш інтенсивним та ефективним. Саме тому, уже декілька років поспіль лютий та березень – це час проєктної діяльності у закладі. Цього року були проведені та тривають освітні проєкти на теми: “Город на підвіконні”, “Книга і дитина”, “Україна починається з тебе”, “Космічна мандрівка”, “Скоро Великодень!” ,”Молоко і молочні продукти”, “Будемо здоровими”, “Рости здоровою, дитино!”, ” Кольоровий тиждень”.

Тема проєктів була розглянута і на педагогічній раді “Застосування методу освітніх проєктів у ЗДО № 36”, яка відбулася 23 березня 2023 року відповідно до річного плану роботи. Вихователі ділилися досвідом з цього питання, педагогічними знахідками, аналізували результативність впровадження інноваційної технології.