Почесні гості у ДНЗ №36

“Я хотів би бути дитиною у цьому садочку!” —сказав заступник глави японської місії в Україні, відвідавши 18 квітня  наш заклад  – один із дошкільних начальних закладів Ужгорода, які торік отримали професійне кухонне обладнання, закуплене за кошти уряду Японії.

5533+-23 (1)

Пан Мічіо Харада побував у садочку з міським головою Ужгорода Богданом Андріївим, його заступником Олександром Білаком, секретарем Ужгородської міської ради Андріаною Сушко, керуючим справами виконкому Оленою Макарою, начальником міського управління освіти Оксаною Бабунич, керівником проекту, в рамках якого дитсадкам передавалося обладнання, представником Карпатського агентства прав людини «Вестед» Миколою Яцковим.  5533+-9 5533+-1 5533+-10(1)

5533+-11

5533+-(1)

5533+-3

5533+-22

Мічіо Харада скуштував у садочку страви, які сьогодні приготували діткам і відзначив: «Я в захваті і від їжі, яку готують для дітей, і від самого процесу приготування».

5533+-26

5533+-285533+-27                                                   Дипломат оглянув харчоблок закладу, все обладнання, ремонт, який зробили торік за кошти міського б, складські приміщення кухні.                                  Привітали гостей із Великоднем наші вихованці: розповіли вірші, заспівали пісеньки і подарували на згадку свої малюнки, писанки, в яких навіть виростили паростки пшениці.